Кошик
Вощина всего 170 грн/кгКупить со скидкой

Интернет-магазин "Все для пасіки"

+380995523193
+380980539320
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Интернет-магазин "Все для пасіки"

Будь-який необхідний інвентар для бджільництва
 

Наш інтернет-магазин бджільництва дає унікальну можливість придбати все необхідне пасічнику на самих вигідних умовах. Тут знайдуть все шукане і власники пасік, і ті, хто хоче купити гарантовано якісні і екологічно чисті продукти бджільництва. Всі вони – безпечні і корисні для здоров'я, а їх склад відповідає самим жорстким вимогам державних стандартів.
 

Головні переваги компанії «Все для пасіки»
 

З 1998 року тут працює згуртована команда професіоналів, які знають про бджільництво і його продуктах всі. Купуючи товари для бджільництва, ви можете бути впевнені: всі вони багаторазово випробовувалися на практиці, в реальних господарствах і на пасіках. Вони – дійсно надійні і зручні, повністю виправдовують свою ціну.
 

Крім чудового асортименту, покупці завжди можуть розраховувати на слушні поради фахівців. Вам допоможуть підібрати товари, які повністю відповідають і ціновими рамками, і умовам використання в тому чи іншому випадку.
 

Частина продукції постачається від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Інші ми виробляємо самі. В якості прикладу можна навести виготовлення вощини. Понад півтора десятка років практичного досвіду, сертифіковане обладнання та жорсткий контроль гарантують, що ви отримаєте вощину, повністю відповідає ГОСТу.
 

Чудовий вибір для виробників і споживачів. Асортимент включає все для пасіки.
 

Серед найбільш популярних товарів:

Відмінний асортимент дозволить підібрати все необхідне і починаючому пасічнику, і професіоналу, і великому господарству. Все обладнання відрізняється надійністю і високою продуктивністю.
 

До ваших послуг – і різноманітна література з бджільництва. Вона стосується всіх його розділів: від розведення корисних комах до використання їх продукції для лікування або зміцнення організму. Книги будуть корисні і початківцям бджолярам, і тим, хто тривалий час займається бджолами, і, звичайно, охочим просто розширити свій кругозір.
 

Крім реалізації продуктів бджільництва ми ведемо і закупівлі – зокрема, придбаємо в необмежених кількостях віск і мерву хорошої якості.
 

Економити – просто!
 

У нас – чудове співвідношення ціни та якості. Регулярно проводяться рекламні акції, в рамках яких товари можна придбати зі значною знижкою. Ще одна можливість економії – покупка на суму від 5000 гривень. В цьому випадку ви отримуєте знижку в розмірі 5% від повної вартості замовлення. Більш докладно про можливості оптимальної за ціною комплектації бджолиного господарства можна дізнатися у наших менеджерів.
 

Как заказать и где получить товар?
 

Весь инвентарь для пчеловодства и другие товары, представленные в каталоге, в большинстве случаев есть на складе. Это значит, что их отправка займет минимум времени. Транспортировку обеспечивает «Новая почта» – надежная транспортная компания, гарантирующая минимальные сроки перевозки. Доставка из Долинской по Украине занимает не более трех дней – даже в самые отдаленные регионы. Зачастую этот срок еще меньше – 1-2 суток.
 

Доставити покупку, за бажанням клієнта, можуть на регіональний склад або кур'єром за вказаною адресою. Вигідні цінові пропозиції є і тут – наприклад, доставка медогонки буде коштувати від 55 гривень.

Замовляйте!

 

 

Групи товарів та послуг

Вітрина

Новини

Написати нам

Если у вас есть вопросы, пожалуйста, напишите нам сообщение и оставьте свои контакты. Мы свяжемся с вами максимально быстро!