Продавец Интернет-магазин "Все для пасіки" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
Вощина всего 175 грн/кгКупить со скидкой
Интернет-магазин "Все для пасіки"
+380995523193
+380980539320

Бджоліус (аналог Апімакс), 100 мл

  • В наличии
  • Код: 003105

50 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

+380995523193
Светлана
  • +380980539320
    Светлана
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бджоліус (аналог Апімакс), 100 мл
Бджоліус (аналог Апімакс), 100 млВ наличии
50 грн.
+380995523193
Светлана
  • +380980539320
    Светлана
Купить

Описание

Бджоліус (аналог Апімакс), флакон 100 мл застосовується для лікування і профілактики вароатозу, акарапидоза, грибкових і бактеріальних інфекцій (аскосферозу, аспергільоз, американського і європейського гнильців, парагнильця, паратифів, гафниоз, колібактеріозу, септіціміі), нозематозу бджіл, Кліщева інвазії, а також для стимуляції загального розвитку бджолосімей, застосовується в період осіннього нарощування сили бджолосім’ями. Для лікування інфекційних захворювань бджолосімей препарат застосовується відразу після появи перших симптомів хвороби. Для лікування Кліщева інвазії препарат «Бджоліус» використовується після закінчення періоду медозбору за 1,5-2 місяці до формування бджолами зимового клубу.

Препарат «Бджоліус» використовують для інтенсивного відновлення імунітету бджіл після короткочасного або тривалого лікування антибіотиками і загального підвищення рівня імунітету бджолосімей, в весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень), влітку, в період нарощування сили бджолиних сімей (червень-серпень) і восени (вересень- жовтень), в період підготовки бджіл до зимівлі. Використання препарату «Бджоліус» в якості кормової добавки стимулює загальний розвиток бджолосімей, активізує яйцекладку маток і виділення маточного і бджолиного молочка бджолами-годувальницями, підвищує продуктивність бджолосімей, покращує результати зимівлі. Біологічно активні речовини, що входять до складу препарату «Бджоліус», стимулюють імунітет бджіл, різко знижуючи захворюваність бджолиних сімей вірусними і бактеріальними інфекціями.

Фармакологічна дія: препарат «Бджоліус» проявляє яскраво-виражену бактерицидну, фунгіцидну, акарицидними та протипротозойну дію. Висока активність препарату «Бджоліус» визначається сумарною дією складного комплексу біологічно активних речовин, макро-елементів та мікро-елементів, що входять до його складу.

Форма випуску: флакон об’ємом 100 мл, що містить екстракт від темно-жовтого до світло-коричневого кольору з хвойним запахом, має гіркий пекучий смак.

Компоненти: хвойний екстракт, екстракт часнику, екстракт хвоща польового, екстракт ехінацеї пурпурової, екстракт полину звичайного, екстракт евкаліпта кулястого, екстракт перцю пекучого.

Дозування і спосіб застосування:

У вигляді цукрового сиропу препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді біологічно активної добавки до 50% цукрового сиропу, який використовують, як лікувальну підгодівлю для бджіл. Лікувальний сироп готують шляхом розчинення вмісту флакона препарату «Бджоліус» (100 мл) в 10 літрах 50% -го цукрового сиропу. Готовий лікувальний сироп згодовується бджолам в годівницях або заливається в порожні стільники, які встановлюються в расплодную зону гнізда бджіл. Норма витрати лікувального цукрового сиропу – 100 мл на 1 рамку щільно покриту бджолами.
– для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового згодовування лікувального цукрового сиропу.
– для лікування бджіл від нозематозу лікувальний сироп застосовується 2 рази з інтервалом 3 дні.
– для лікування вароатозу і акарапидоза, згодовують бджолам лікувальний цукровий сироп 4-кратно з інтервалом 5-6 днів.
– для лікування бджіл від інфекційних захворювань підгодівля лікувальним сиропом проводиться 4-кратно з інтервалом 3 дні до повного зникнення ознак захворювання, остання лікувальна підгодівля дається бджолам через 3-4 дня при відсутності симптомів захворювання.

У вигляді лікувального канди препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді біологічно активної добавки до канди, який використовують, як лікувальну підгодівлю для бджіл. Лікувальний канди готують, перемішуючи 5 кг цукрової канді з умістом флакона препарату «Бджоліус» (100 мл). Норма витрати лікувального канди – 50 г на 1 рамку щільно покриту бджолами.
– для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового згодовування лікувального канди.
– для лікування бджіл від нозематозу лікувальний канди застосовується 2 рази з інтервалом 3 дні.
– для лікування вароатозу і акарапидоза, згодовують бджолам лікувальний канди 3-4 рази з інтервалом 7-8 днів.
– для лікування бджіл від інфекційних захворювань підгодівля лікувальним канди проводиться 3-4 рази з інтервалом 6-7 днів до повного зникнення ознак захворювання, остання лікувальна підгодівля дається бджолам через 3-4 дня при відсутності симптомів захворювання.

У вигляді водного розчину препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді водного розчину, шляхом обприскування з дисперсного розпилювача (типу «Росинка») сот з бджолами. Робочий водний розчин препарату «Бджоліус» готують шляхом розчинення вмісту флакона препарату «Бджоліус» (100 мл) в 1 літрі теплої кип’яченої води (40 ÷ 50° С). Робочий розчин охолоджують до кімнатної температури (20 ÷ 22 ° С) і з дисперсного розпилювача обприскують рамки з бджолами і розплодом з розрахунку 10 мл робочого розчину на 1 рамку, щільно покриту бджолами.
– для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового обприскування рамок з бджолами і розплодом
– для лікування бджіл від нозематозу обприскування рамок з бджолами і розплодом проводиться 2 рази з інтервалом 3 дні.
– для лікування вароатозу і акарапидоза, обприскування рамок з бджолами і розплодом проводять 3-4 рази з інтервалом 3-4 дні.
– для лікування бджіл від інфекційних захворювань обприскування рамок з бджолами і розплодом проводиться 3-4 рази з інтервалом 3-4 дні, до повного зникнення ознак захворювання, останнім обприскування рамок з бджолами і розплодом проводиться через 3-4 дня при відсутності симптомів захворювання.
При всіх способах обробки бджолосімей 1 флакон препарату «Бджоліус» (100 мл) використовується для обробки 100 рамок щільно покритих бджолами.

Переваги препарату «Бджоліус»: висока ефективність препарату «Бджоліус» по широкому спектру захворювань дозволяє здійснювати надійну профілактику захворювань бджіл складними змішаними інфекціями. Застосування препарату «Бджоліус», який містить екстракти активних природних компонентів рослинного походження, надійно забезпечує високу якість екологічно чистої продукції бджільництва

Увага: Всі обробки бджолосімей робочим розчином препарату «Бджоліус» проводяться при температурі навколишнього середовище не нижче +15 ⁰С. При обробці бджолосімей слід строго дотримуватися вказаних концентрацій препарату «Бджоліус» в готових лікарських формах і норм витрати робочого розчину! Не застосовувати препарат «Бджоліус» одночасно з іншими препаратами проти варроатоза й нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Бджоліус», використовують в їжу на загальних підставах.
Заходи безпеки: При роботі з препаратом приймати їжу, не пити, не курити. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки з милом.
Умови зберігання:Препарат «Бджоліус» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів і агрохімікатів. Препарат «Бджоліус» слід зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин при температурі від 0 ° С до 20 ° С.
Побічна дія: При застосуванні препарату «Бджоліус» відповідно до даної інструкції, побічна дія НЕ зафіксована.
Протипоказання: При застосуванні препарату «Бджоліус» відповідно до даної інструкції, протипоказання НЕ зафіксовано.

Бджоліус – аналог Апімакса.

БЕЗ АНТИБІОТИКА

Термін придатності 2 роки.

Виробництво: Україна

Информация для заказа

  • Цена: 50 грн.